https://www.cvkeskus.ee/41695

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41695

Huvijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

noorte huvitegevuse juhendamine ja koordineerimine


Ootused kandidaadile

pedagoogiline kõrgharidus noorsootöö erialal
oskus suhelda erinevas vanuses noortega ning töökollektiiviga
projektide kirjutamise ja rakendamise oskus
kasuks tuleb mõne muusikainstrumendi valdamine


Ettevõte pakub

normaalseid töötingimusi ja tööd pikaks ajaks
abi korteri muretsemisel


Tööpakkumise number
#41695
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Huvijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!