Värsked tööpakkumised

Huvijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53350

Tööpakkumise number

53350

Töö kirjeldus

Pakume tööd 0,5 koormusega huvijuhile, kelle tööülesanneteks on ringide töö koordineerimine, huvitegevusalaste projektide koostamine ja juhtimine, huvitegevusalase informatsiooni vahendamine ja õpilasürituste korraldamine.
Töö toimub kahes majas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
• pedagoogilist või kultuurilist haridust
• algatusvõimet, järjekindlust
• esinemisjulgust
• tolerantsust, head suhtlemisoskust ja koostöövalmidust
• kasuks tuleb inglise keele oskus, eelnev töökogemus ja isikliku auto kasutamise võimalus

Lisaks töötasule pakume mõnusaid kolleege, head keskkonda ja kaunist ümbrust ning mugavat, tihedat ja soodsat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2005
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2005

Asume Saku vallas. Kurtna Lasteaed - Algkooli õppetöö toimub kahes majas, millest üks on Kajamaa ja teine Kurtna külas. Mõlemad külad asuvad Tallinnast umbes 20 km kaugusel. Meie lasteaia kolmes rühmas käivad 3 - 6-aastased lapsed, kooliosa on kuueklassiline. Hetkel on lasteaias 56 last ja koolis 100 õpilast. Lasteasutuse teeninduspiirkonnaks on ümberkaudsed Saku valla külad - Kurtna, Tagadi, Kiisa, Roobuka, Tõdva ja Lokuti. Seoses pideva elanikkonna kasvuga, on Saku Vallavalitsus kavandanud Kurtna Lasteaed - Algkooli kasvamise põhikooliks, millega kaasneb uue kaasaegse koolimaja ehitamine Kiisa- Kurtna piirkonda ja õpilaskodu rajamine Kajamaale.