Värsked tööpakkumised

Huvijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 610511

Tööpakkumise number

610511

Firma nimi peidetud huvijuht

Töö kirjeldus

Otsime inimest, kes organiseeriks koos õpilaste ja õpetajatega üritusi, juhiks huviringide tööd, koordineeriks õpilasesinduse ettevõtmisi ning kirjutaks ise ja julgustaks õpilasi kirjutama oma ettevõtmistest. Oma kolmandal tegutsemisaastal saame nii mõnegi ettevõtmise kohta öelda, et see on traditsioon, kuid oleme avatud uutele ideede ja pakume eneseteostusvõimalust, sest õppimine on meie elustiil.

Nõudmised kandidaadile

Head suhtlusoskust, pealehakkamist, meeskonnatöö oskust ja planeerimisoskust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. august 2019
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2019
Brutopalk:
1150 EUR kuus

Rae vald asub Harjumaal, Tallinnast lõunas ning piirneb Jõelähtme, Kiili, Raasiku ja Kose valdadega.
Tänane Rae vald on Eesti üks tormilisema arenguga kohalikke omavalitsusi - soodne geograafiline asukoht ja ettevõtluskliima on teinud Rae vallast atraktiivse piirkonna ettevõtjate jaoks, linnalähedane asupaik ja hea infrastruktuur meelitab ligi noori peresid.
Rae vallas elab 18 000 inimest, keskmine vanus on 32 aastat.
Rae vallas on viis alevikku - Peetri, Jüri, Lagedi, Vaida ja Assaku, 27 küla, 5 kooli ja 10 lasteaeda.