Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58059

Hulgimüügijuht (Eesti, Läti)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi- ja turuanalüüsi teostamine
  • Müügi- ja turundusplaani ning eelarve koostamine, elluviimine ja kontroll
  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine, uute klientide leidmine
  • Tootenomenklatuuri laienemisest tulenevalt uute toodete turule toomine

Ootused kandidaadile

  • Omad kutse- või kõrgharidust, soovitavalt marketingi, riidedisaini ja/või tekstiili valdkonnas
  • Omad eelnevat müügitöö kogemust
  • Valdad väga heal tasemel eesti keelt ja heal suhtlustasandil inglise või saksa ja vene keelt
  • Oled iseseisev ja soovid enda jaoks avastada casual trendide maailma
  • Sul on kõrge enesedistsipliin, hea argumenteerimisoskus, suutlikkus püstitada ja saavutada eesmärke ning võime luua ja juhtida meeskonda

  • Kõrgelt väärtustatud vastutusrikast tööd rahvusvahelisel tasandil
  • Tootekoolitusi ja enesearengu võimalusi kiirelt arenevas ettevõttes
  • Põhipalka ja motiveerivat boonussüsteemi
  • Kaasaegset töökeskkonda ning edukaks tööks vajalikke vahendeid

Tööpakkumise number
#58059