Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121033

Hulgimüügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme otsimas hulgimüügiesindajat, kes aktiivselt tegeleb hulgimüügi tööga.
Müügiesindaja loob ja hoiab kliendisuhteid, osaleb turundus- ja müügiürituste korraldamises, messidel ja reklaamüritustel.

Ootused kandidaadile

  • Müügiesindaja on algatusvõimeline, kohusetundlik, täpne, korrektne, kiire ja pinget taluv ning väga heade suhtlemisomadustega inimene.
  • Vajalik on eesti, vene ja inglise keele oskus.
  • Juhilubade olemasolu.
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus müügivaldkonnas.

Ettevõte pakub

- pikaajalist töösuhet eduka tööandjaga;
- väljaõpet;
- vastutust;
- mitmekülgset tööd nooruslikus kollektiivis.

Tööpakkumise number
#121033

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

Tegutseme aastast 1992. Oleme koduelektroonika, IT ning sinna juurde
kuuluva turustajad Baltikumi ja Skandinaavia turul. Oma 15 tegevusaasta jooksul oleme rajanud Eestit katva müügi-ja teenindusvõrgu. Ettevõttes töötab üle 250 inimese.

Vaata rohkem