2023-08-23 14:48:55

Hüdrotehnikainsener

CVKeskus.ee klient
Alates 2100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Kui Sa oled oma töös korrektne, iseseisev ja edasipürgiv, otsime me just Sind!

Otsime oma meeskonda: hüdrotehnikainseneri- maaparandussüsteemide projekteerijat

Ootused kandidaadile

 Töö sobib sulle kui:

  • Sul on erialane haridus ja vähemalt 3 aastane töökogemus kuivendussüsteemide projekteerimisel;
  • Sind huvitab põllu- ja metsakuivendussüsteemide projekteerimine;
  • Sa soovid areneda ja oled valmis tegema ka maapõuesektoriga seotud hüdrotehnilisi projekteerimistöid;
  • Sa oskad kasutada joonestustarkvara AutoCad või MicroStation;
  • Sul on autojuhi load;
  • Sa väärtustad kvaliteetselt tehtud tööd.

Ettevõte pakub

Miks tulla meile tööle?

  • Pakume võimalust töötada nii Tallinna, Tartu kui ka kodukontoris;
  • Vajadusel sisustame ka sinu kodukontori;
  • Koolitus- ja kutsealaste kulude kompensatsiooni;
  • Pakume töötunnipõhist töötasu arvestust tunnipalgaga 10,5 eurot neto. Palgasüsteemi arutame vestlusel.

Kui soovid, et Inseneribüroo STEIGER oleks sinu esimene töökoht, võta samuti ühendust.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on Erki Vaguri, tel 53 40 37 90.

Aadress Männiku tee 104, 11216 Tallinn, Tartus Turu 34.  Internetis võid meid leida http://www.steiger.ee, https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc või https://www.facebook.com/steigerIB.

Kui sul tekkis huvi, siis palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega;

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe!