Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309371

Hüdroloog-spetsialist

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti riigi hüdromeetriavõrgu Viljandi regiooni automaatjaamade töös hoidmine. Jaamad asuvad Pärnu-, Viljandi- ja Järvamaal.
Hüdroloogiliste vaatluste ja mõõtmiste tegemine.
Kogutud andmete sisestamine/arvutamine/korrigeerimine.
Vaiade ja lattide püsivuse kontroll ning lävendite profileerimise teostamine vastavalt vajadusele.
Jaamade korrashoid s.t. akude vahetus, niitmine, pisiremonditööd jm.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt kõrgharidus keskkonna alal
Eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise keele oskus kesktasemel
Kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime
Õppimisvõime ja motivatsioon end täiendada
Tehniline taip
Meeskonnatööle orienteeritus
Võime ja soov teha välitöid aastaringi
Autojuhi B kategooria load

Vaheldus- ja vastutusrikast tööd elutähtsa teenuse tagamisel.

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus keskkonnavaldkonnas ning algteadmised hüdroloogiast ja loodimisest.
Ametikohta puudutavatele erialastele küsimustele vastab hüdroloogiaosakonna juhataja Tiia Pedusaar tel. 666 0920.

Tööpakkumise number
#309371

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
28. mai 2013

Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut (EMHI) on Keskkonnaministeeriumi hallatav riigiasutus, kes täidab Eesti ilmateenistuse funktsioone. Ilmateenistuse eesmärgiks on ilmaprognooside koostamine ja edastamine, tarbijate varustamine meteoroloogilise ja hüdroloogilise informatsiooniga ning rahvusvaheliste kokkulepete täitmine meteoroloogia ja hüdroloogia valdkonnas.

Vaata rohkem