Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67218

Hüdraulilise mobiilkraana operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostada Pärnu regioonis sadamas ja kaubaterminalis hüdrauliliste mobiilkraanadega laadimis- ja lossimistöid. Teostada igapäevast masinate tehnilist ülevaatust ja hooldust ning regulaarset pesu ja puhastust. Abi mehaanikutele suuremate tööde teostamisel.

Ootused kandidaadile

- organiseerimisvõimet ja head tehnilist taipu
- valmidust töötada vahetustes s.h. õhtustes ja öistes vahetustes
- valmidust viibida ametialastes lähetustes Eestimaa teistes piirkondades
- C-kategooria autojuhilubade või traktoristi lubade olemasolu

- võimalust enesetäienduseks ning tööle vastavaid palgatingimusi
- võimalust väljaõppeks antud ametikohale

Lisainfo

Konkursil kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus ning avaldus hiljemalt 22. oktoobriks posti teel aadressile Magdaleena 3, 11312 Tallinn või lähetada e-post aadressile.

Tööpakkumise number
#67218