Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221557

Hüdraulilise kraana juht/mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Belgia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab hüdraulilise kraana operaator (juht).
Töökohad Belgias ja Hollandis (Zutendaal/Genk, Moerdijk),
Firma tegevuseks on roostevaba vanametalli töötlemine.

Vakantsed töökohad on ka pinnase-ja melioratsioonitöödega tegelevas Hollandi firmas.

Sild- ja tornkraanade operaatoritel palume mitte kandideerida.

Ootused kandidaadile

Vastav töökogemus on kohustuslik!
Tööd pakutakse eelkõige hüdraulilistel kraanatüüpidel Atlas, Liebherr,Hitachi ja Fuchs töökogemust omavatele operaatoritele.
Tööd on pakkuda ka hüdrauliliste ekskavaatorite remondi-ja hooldustööde kogemusega MEHHAANIKULE.

Vajalik on EU kodakondsuse olemasolu.
Inglise keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Abistame kohalesõidul ja majutusel.
Tööd on palju, ületundide võimalus.

Lisainfo

Lepingud sõlmib Eesti firma.
See pictures of the scrap yard:

Tööpakkumise number
#221557

Asukoht:
Belgia
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem