Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #659299

Hüdraulikatoodete spetsialist

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide professionaalne nõustamine telefoni teel ja esinduses kohapeal
  • Hansa-Flexi toodete põhjalik tundmine ja müümine
  • kliendiandmete haldamine, lepingute vormistamine
  • tellimuste koostamine, jälgimine, koordineerimine
  • kaupade nõuetekohane ladustamine ja komplekteerimine
  • esinduses voolikute, voolikuühenduste ja painutatud torude valmistamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
  • positiivne hoiak
  • sisemine motivatsioon
  • tehniline taiplikkus, hands-on suhtumine
  • iseseisvus ja korrektsus
  • hüdraulilised teadmised (soovituslik)

Ettevõte pakub

  • võimalus teha tehnilise iseloomuga tööd
  • põhjalik väljaõpe kohapeal ja välismaal
  • töökoht kasvavas rahvusvahelises ja edukas ettevõttes
  • arendav ja huvitav töökeskkond
  • stabiilne tööaeg esmaspäevast reedeni (08:00-17:00)
  • ettevõttesisesed karjäärivõimalused

Tööpakkumise number
#659299

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2020
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2020

CV Keskuse klient Hansa-Flex Hüdraulika OÜ on üle 55 aasta hüdraulikale pühendunud ettevõtte Hansa-Flex AG tütarettevõte Eestis. HANSA-FLEX on hüdraulika valdkonnas üks juhtivaid rahvusvahelisi ettevõtteid. Saksamaa turuliidrina ja ligikaudu 420 filiaaliga üle maailma on meil kõrged kvaliteedistandardid, mida toetab ja täiendab üle 4200 eksperdist töötaja. Pakume oma klientidele üle 100 000 erineva artikli ja süsteemseid hüdraulika lahendusi. Rohkem infot: www.hansa-flex.ee

Vaata rohkem