Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #717623

Hüdraulika ja elektroonika lukksepp

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veokite, autokraanade ja igasugu ehitustehnika remont ja hooldus, hüdraulika ja elektroonika rikete avastamine.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus

Hea tehniline taip.

Kohuse- ja vastutustundlik.

Iseseisev

Kasuks tuleb hüdroskeemide lugemise oskus, ja auto elektroonika alased teadmised.

Ettevõte pakub

  • Korralikule töömehele korralikku palka.

  • Palk bruto 1900 - 2600 eur.

  • Tel. 5204448

Lisainfo

Asukoht Pärnumaa Sauga

Tööpakkumise number
#717623