HR assistent
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636393
Kaugtöö võimalus

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Sinu to-do listi maanduvad esialgu järgmised ülesanded:

*värbamise faasi panustamine (alates kuulutuste copywrite'ist ja erinevate riikide värbamiskanalite otsimisest kuni töövestluste tagasidestamiseni)
*uute töötajate on-boardingu toetamine
*erinevate programmide haldamine; palgaga seotud tegevuste toetamine
*tiimisiseste & ettevõtte ürituste korraldamine
*erinevad ad-hoc ülesanded ka mitte HR valdkonnas

Ootused kandidaadile

Kes on "match" meie tiimi?

Keegi, kel on sära silmis ning tahtmist tegutseda & areneda nii palju, et magamata ööd ei loe. Hint- > me ei loe tunde, vaid töö tulemusi. Sõbrad iseloomustavad sind kui people person'it, sest sa oskad kuulata, olla empaatiline ning toetada olulistel momentidel. Sulle pole võõras oskuslik time management ja oma töö süsteemselt tegemine. Sa oled alati lahendustele orienteeritud ning mõistad, et probleemid on väljakutsed, ei muud. Initsiatiivikus on sul veres ja võid öelda, et oled piisavalt tech-savy, selleks et orienteeruda erinevates programmides. Kogemus HRis tuleb kasuks aga ei ole 100% oluline faktor. Inglise keel nii kirjas kui kõnes on doable.

ja kokkuvõttes peaksid olema üks mõnus "kontorihaldjas", kes on valmis abistama seal, kus vähegi vaja.  Sest et "it is in your nature" ;)

Ettevõte pakub

Meil jagub põhjuseid, miks liituda:

Võime käsi südamel öelda, et meil on hands down kõige cool'imad töökaaslased & tiim

*Pakume töötasu, mis kasvab võrdeliselt sinu südamest tehtud tööga
*Paindlikkus-> kodukontoripäevad on igati teretulnud
*Võimalus reisida ka teiste riikide kontoritesse Kopenhaagenis ja Cambridges
*Väga head töötingimused Tartu kontoris- > kohvigurmaan ei jää hätta

Tööpakkumise number
#636393

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Klarvinduer on uuenduslik puit- ja puitalumiiniumaknaid ning -uksi tootev Eesti ettevõte, mille kogu toodang eksporditakse Taani turule. Erinevalt teistest akna- ja uksetootjatest jõuab Klarvinduer oma klientideni auhinnatud veebiplatvormi kaudu, mis aitab lõpptarbijatel uute akende soetamisel säästa nii väärtustlikku aega kui ka raha. Klarvindueri missioon on tõestada, et iga klient on võimeline mõõdistama akna- ja ukseavasid ning panema veebilehel kokku just enda kodule sobiva akna või ukse, kui teda õigel hetkel professionaalselt juhendada.

Vaata rohkem