Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137808

HR assistent (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tööks on meie värbamismeeskonna (Managed Recruiting Services) assisteerimine peamiselt kohataotlejate andmete administreerimisel.
Põhilised tööülesanded on:
- kandidaatide kohataotlusdokumentide registreerimine, digitaliseerimine ja haldamine, kasutades selleks spetsiaalselt väljatöötatud tarkvara
- intervjuude kokkuleppimine
- kirjalik ja telefoni kommunikatsioon kandidaatidega (täiendava info päringud, teated kandidaadi staatuse kohta, äraütlemiskirjad, kutsed jms.)
- kommunikatsioon kliendi esindajatega
- dokumendipõhjade loomine ja nende aktualiseerimine
- meeskonna assisteerimine muudes administratiivsetes küsimustes

Ootused kandidaadile

- väga hea saksa keele oskus kõnes ja kirjas
- keskmine inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- väga head teadmised töös Microsoft Office toodetega, head teadmised internetist
- tugev kliendiorientatsioon
- motivatsioon ja pühendumus
- kasuks tuleb töökogemus personalivaldkonnas ja administratiivtöö kogemus

Ettevõte pakub

- väljaõpet kohapeal
- rahvusvahelises organisatsioonis töötamise võimalust
- sõbralikus ja ühtses meeskonnas töötamise võimalust
- meeldivat töökeskkonda Tallinna vanalinnas.

Tööpakkumise number
#137808

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2008
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2008

HR factory on Saksa päritolu personaliteenuseid osutav ettevõte, kes tegutseb erinevates Euroopa riikides. Oleme ettevõtete partneriteks sellistes valdkondades nagu koolituste organiseerimine, uute töötajate värbamine ja valik, personaliarendus, personalihaldus ning outplacement.

Vaata rohkem