Värsked tööpakkumised

Hotelliteenindajad (ettekandjad -kelnerid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101845

Tööpakkumise number

101845

Töö kirjeldus

Salary / Wages: € 230 per week +accommodation + meals
Sunday Rates € 23.66 extra per day + standard pay
Bank Holidays: Double pay or day in lieu
Job Title: Accommodation Assistant / Housekeeper
Hours of work: 39 hours per week
Holidays: 20 working days from January 1st until December 31st

Nõudmised kandidaadile

# eelnev töökogemus hotellinduses tuleb kasuks
# inglise keele oskus suhtlustasandil
# valmisolekut ja tahet töötada Iirmaal

Ettevõte pakub

töötasu 14000 krooni neto kuus +tasuta lõunaid ja elamist

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. mai 2007
Kuulutus sisestati:
30. märts 2007

Koostöös Iiri personaliotsingu firmaga pakume tööd Iirimaale Wiclow maakonda Dublini lähistele Glendalough hotelli toateenijale. www.glendaloughhotel.com