Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200740

Hotelliteenindaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Norrasse kõrgetasemelistesse hotellidesse toateenindajaid.

Töö kirjeldus:
- koristustööd numbritubades ja avalikes ruumides- koridorides, puhkeruumides, restoranides, kontorites jms.
- Voodilinade vahetamine ja otsa saanud vahendite lisamine
- Tubade korras hoidmine
- Vajadusel abistamine hotelli muudes osakondades (restoran, köök vms)

Tööle asumine- nii ruttu kui võimalik.
Tööperiood- kokkuleppel (võimalik pikaajaline ja püsiv töösuhe)

Ootused kandidaadile

* Sa oled hea suhtleja ja räägid heal tasemel inglise keelt.
* Lisaks on sobival kandidaadil vähemalt keskharidus, positiivne ellusuhtumine, vastutus- ja teenindusvalmidus ning meeskonnatöö oskus.
* Kasuks tuleb eelnev töökogemuse olemasolu puhastusteeninduse alal.

Ettevõte pakub

* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* häid töötingimusi
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* tööõnnetuskindlustust
* head palka
* boonuse võimalust

Tööpakkumise number
#200740

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
2. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2010

UNIC Management OÜ tegeleb tööjõurendi teenuse osutamisega turismi alal Norrasse. Alates 2004. aastast on sajad inimesed meie ettevõtte kaudu edukalt töötanud hotelli- või restorani teenindajatena. Enamik toateenindajate ja koristajatena, kuid ka ettekandjate, kokkade, nõudepesijate, perenaiste ja kokkadena.

Vaata rohkem