Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179011

Hotelliteenindaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* numbritubade ja üldpindade koristus
* tubade ja hotelli puhtuse ning esinduslikkuse tagamine
* perioodiline hotellikoristus
* tähelepanu pööramine detailidele

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on eelnev töökogemus teenindusalal.
Ootame, et oskaksid väga heal tasemel inglise keelt, et Sul oleks vähemalt keskharidus, hea tervis, positiivne ellusuhtumine, teenindusvalmidus.

Ettevõte pakub

* häid töötingimusi
* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tööõnnetuskindlustust
* nettopalka alates 6199 NOK/kuus
* tasuta toitlustust
* tasuta majutust
* boonuse võimalust

Tööpakkumise number
#179011