Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142307

Hotelliteenindaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume kiiresti lühiajalist tööd, 04.03.- 22.04.2008 hotelli- ja restoraniteenindajale mägihotellis Norras.

Tööülesanded: toateenindus, koristus, restoranis klientide teenindus, lihtsamad tööd köögis/ vajadusel nõude pesemine

Ootused kandidaadile

Inglise keele oskus suhtlustasandil
varasem töökogemus, mh ettekandjana
positiivne ellusuhtumine
koostöövõime
iseseisvus, töökus

Transport, majutus ja toitlustus korraldatud tööandja poolt ja- kuludega, täistööaeg (162 tundi) graafiku alusel, tööleping sõlmitakse Eestis.
Palk (kätte) alates 11 300 Eek, ületunnid +50%, riigipühad +100%

Lisainfo

Hotellis on 17+9 numbrituba ja 80 kohaline restoran.

Tööpakkumise number
#142307

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Tegeleme on tööjõu rentimisega heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, köögiabilise, jt. ametikohtadele.

Vaata rohkem