Värsked tööpakkumised

Hotelliteenindaja Lõuna-Norrasse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175606

Tööpakkumise number

175606

Töö kirjeldus

Pakume tööd hotelliteenindajale kõrgetasemelises hotellis Lõuna-Norras. Hotell asub looduskaunis kohas ning pakub oma külastajatele kõrgetasemelist teenindust nii hotellis kui selle luksuslikus restoranis.

Tööperiood: 15.04.-14.10.2009 või 15.04.-20.12.2009

Nõudmised kandidaadile

* väga hea inglise keele oskus
* eelnev töökogemus toateenindajana
* vähemalt keskharidus
* esinduslikkus, paindlikkus, meeskonnatöö oskus
* huvi töötada ja saada uusi kogemusi väga kõrge tasemega hotelli meeskonnas töötades

NB! Ootame sellele tööpakkumisele kandideerima vaid neid, kellel vastavad kriteeriumid täidetud!

Ettevõte pakub

* võimalust õppida tundma uut kultuuri
* tasuta reisi Norrasse ja tagasi Eestisse
* tasuta majutust ja toitlustus
* nettopalka alates 6200 NOK/kuus
* boonuse võimalust

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. märts 2009
Kuulutus sisestati:
20. märts 2009

UNIC Job on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meil on selles valdkonnas pikaajaline kogemus ja väga suur arv koostööpartnereid erinevate Norra hotellide ja restoranide näol. Meie kontor asub Tallinna kesklinnas ja Sa oled teretulnud meiega ühendust võtma. Võib olla oled just Sina järgmine UNICu töötaja!