Värsked tööpakkumised

Hotellipersonal 2 ettekandjat, baarman ja porter

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39955

Tööpakkumise number

39955

Töö kirjeldus

Alustame sooviavalduste kogumist 2 ettekandja, 1 baarmani ja 1 porteri ametikohale hotellitöödele Iirimaale, Kerry maakonda 4 tärni hotelli, mis on tegutsenud alates 1915.a. Hotell asub väga kaunis looduslikus paigas, ookeani vahetus läheduses.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijatel on vajalik väga hea inglise keele oskus ning kõrgetasemelise teeninduskultuuri olemasolu ja eelneva erialase töökogemuse (ka hotellivälise) olemasolu.

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu ja töötamise võimalust väga tuntud ja esinduslikus hotellis Iirimaal. Töösuhte alguseks kõigile 4 ametikohale oleks 4.märts 2005.a. Lisainfot anname kandideerimise käigus

Lisainfo

About this Hotel
Offering an intimate atmosphere with unrivalled hospitality, the charming Hotel, on the scenic Ring of Kerry, has been owned and managed by four generations of the ........... Family since 1915. Three comfortable lounges provide peaceful relaxation while many of the tastefully furnished bedrooms and 12 luxury suites have magnificent ocean views.
The Bar is noted for superb bar food and cosmopolitan ambience and our award winning restaurant specialises in locally caught seafood. Waterville's Lough Currane is renowned for salmon and sea-trout fishing and deep sea fishing can also be arranged. The south west is home to many famous golf links including Waterville Championship Links, Ballybunion, Tralee, Old Head, Kinsale.

It is an ideal base for touring the Ring of Kerry and local archeological sites include Staigue Fort, Church Island and the Skelligs monastic settlement. Fine beaches, hill rambling, cycling and horse riding are close by. Excellent woodstock and snipe shooting is available from November to January.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. märts 2005
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2005