Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197244

Hotellikoristaja- Lapimaa

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes asuvasse Lapland Hotels´i hotelliketi ühte hotelli Lapland Hotels Äkäshotelli - (www.lappiin.fi) vajatakse hotellikoristajat.
Tema põhiülesandeks on hotellitubades ja hotelli muudes ruumides koristuse teostamine, vastavalt töögraafikule.
Tööleping sõlmitakse Soomes meie emafirma Staffpoint OY Äkäslompolo´s asuvas kontoris (www.staffpoint.fi).
Tööd on esialgu pakkuda Septembrist 01.09.2010-26.09.2010, mille järel töö jätkub 01.12.2010-30.04.2011, võimalusel töö jätkub veel pikemalt.

Ootused kandidaadile

* Töökogemust hotellikoristuses vähemalt 1.aasta;
* Vastava ala väljaõpe;
* Soome keele väga hea oskus nii kõnes kui kirjas;
* Tervisetõendi olemasolu;
* Valmis füüsilist võimekust nõudvaks tööks;

Ettevõte pakub

* Võimalust headeks kogemusteks välisriigis;
* Toredat ja väga töökat meeskonda;
* Häid tasutamispõhimõtteid;
* Koolitusi;
* Palka vastavalt kogemustele vahemikus: 9,82 EUR/tunnis kuni 10,38 EUR/tunnis.

Lisainfo

NB! Ühendust võtame vaid nende kandideerijatega, kellel on hotellikoristuse kogemus ja soome keele oskus!

Tööpakkumise number
#197244

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
12. mai 2010

Personalipunkt Extra OÜ ja meie Soomes asuva emafirma Staffpoint OY kliendiks on Soomes asuv hotellikett Lapland Hotles OY. Lähemalt võid Hotelliketiga tutvuda järgmisel aadressil: http://www.laplandhotels.com/

Vaata rohkem