Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618373

Hotelli vastuvõtuleti teenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ning sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis – klientide vastuvõtmine, juhendamine, teenuse ja toodete tutvustamine ja müük.

Ootused kandidaadile

- hea arvutikasutamise oskus
- inglise ja soome keele oskus suhtlustasnadil
- kasuks tuleb ka vene keele oskus suhtlustasandil
- hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus
- soov töötada teenindajana
- kohusetunne, usaldusväärsus ja paindlikkus

Ettevõte pakub

- põhikohaga töökoht
- vastutusrikast tööd sõbralikus meeskonnas
- eneseteostusvõimalust
- tööd graafiku alusel (öövahetused puuduvad)
- põhipalk, millele lisanduvad erinevad motiveerivad lisatasud
- ettevõtte sisesed hüved

Tööpakkumise number
#618373

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
13. september 2019

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük. Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Juulis 2015 avasime uue vee- ja saunakeskuse "VIIKING SAAGA".
Otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.

Vaata rohkem