Värsked tööpakkumised

Hotelli vastuvõtuleti teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 554507

Tööpakkumise number

554507

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne ning sõbralik teenindamine hotelli vastuvõtuletis – klientide vastuvõtmine, juhendamine, teenuse ja toodete tutvustamine ja müük.

Nõudmised kandidaadile

- hea arvutikasutamise oskus
- inglise ja soome keele oskus suhtlustasnadil
- kasuks tuleb ka vene keele oskus suhtlustasandil
- hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus
- soov töötada teenindajana
- kohusetunne, usaldusväärsus ja paindlikkus

Ettevõte pakub

- vastutusrikast tööd sõbralikus meeskonnas
- eneseteostusvõimalust
- tööd graafiku alusel (öövahetused puuduvad)
- põhipalk, millele lisanduvad erinevad motiveerivad lisatasud
- ettevõtte sisesed hüved

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük. Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Juulis 2015 avasime uue vee- ja saunakeskuse "VIIKING SAAGA".
Otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.