Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669992

Hotelli vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hotelli klientide teenindamine ning sisse- ja välja registreerimine

  • Broneeringute tegemine, e-meilidele ja telefonikõnedele vastamine

  • Hotelli teenuste ja toodete müük

  • Jooksvate küsimuste professionaalne lahendamine

  • Töö vahetustega, sisaldades öösel töötamist

Ootused kandidaadile

  • Oled hea suhtleja, aus, hooliva ja sõbraliku suhtumisega
  • Oled kohuse- ja vastutustundlik, panustad klientide heaolu tõstmisele
  • Oskad kiiresti reageerida erinevates olukordades ja töötada iseseisvalt
  • Kasuks tuleb töökogemus hotellitarkvaraga
  • Nõutud on eesti, inglise ja vene keele oskus keskmisel tasemel

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalikku väljaõpet, tööriietust

  • Meeldivat töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi

  • Ettevõtte poolt pakutavaid soodustusi ja sportimisvõimalusi

  • Kohapealset toitlustusvõimalust

  • Proovipäeva võimalus

Tööpakkumise number
#669992

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5.1 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Mere ääres asuv hotell ehitati 1980. aastal peetud Olümpiamängudeks. Hea asukohaga hotellis on 267 rõduga tuba, merevaatega restoran Regatta, laia teenuste valikuga ilu- ja tervisekeskus ning ujula ja spordikeskus koos erinevate saunadega.

Vaata rohkem