Värsked tööpakkumised

Hotelli vastuvõtu administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211334

Tööpakkumise number

211334

Töö kirjeldus

• klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine hotelli vastuvõtus
• klientidega arveldamine
• hotelli üldtelefonile vastamine ja info liikumise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• eelnev töökogemus
• valmisolekut töötada graafiku alusel ja öistes vahetustes
• eesti, vene, inglise ja soome keele oskus suhtlustasemel
• väga hea suhtlemisoskus, vastutustunne, täpsus, orienteeritus meeskonnatööle

Ettevõte pakub

• suhtlusrikast tööd stabiilses ettevõttes
• meeldivat töökeskkonda
• sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
4. november 2010

Hotell Dzingel asub 15-minutilise sõidu kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest ning pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.