Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245646

Hotelli vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine hotelli vastuvõtus
  • klientidega arveldamine
  • hotelli üldtelefonile vastamine ja info liikumise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eelnev töökogemus
  • valmisolekut töötada graafiku alusel ja öistes vahetustes
  • eesti, vene, inglise ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • väga hea suhtlemisoskus, vastutustunne, täpsus, orienteeritus meeskonnatööle

Ettevõte pakub

  • suhtlusrikast tööd stabiilses ettevõttes
  • meeldivat töökeskkonda
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#245646

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
30. november 2011

CVKeskus.ee klient

Hotell Tallinnas

Vaata rohkem