Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69713

Hotelli vastuvõtu administraator

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on hotelli teenuste müük ning klientide teenindamine, samas ka hotelli sujuva igapäevatöö korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • Teenindusvalmidus
  • Tahe omandada uusi teadmisi hotellinduse ja toitlustuse vallas
  • Oskus klientidega suhelda nii eesti kui ka inglise keeles
  • Esinduslik välimus, kvaliteedikriitilisus
  • Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning töökaaslastesse

  • Täiskohaga töökohta sõbralikus ja asjatundlikus meeskonnas
  • Professionaalset ja inspireerivat töökeskkonda
  • Uusi kogemusi ja teadmisi
  • Majutust tööpäevadel

Tööpakkumise number
#69713