Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300752

HOTELLI VANEMADMINISTRAATOR Laulasmaa Spasse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub kiire, korrektne, viisakas, sõbralik ja kliendikeskne teenindamine klientide saabumisel, viibimisel ja lahkumisel hotellist, teenuste eest arveldamisel ja hotelli teenuste ja toodete müümisel. Hotelli teenindava personali (administraatori) töö koordineerimine, koolitamine, töögraafikute koostamine.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev administraatori töökogemus
Kohusetundlikkus, korrektsus
Ausus ja täpsus
Hea pingetaluvus
Väga hea suhtlemisoskus
Väga hea eesti, vene, inglise ja soome keele oskus
Valmisolek vahetustega tööks (s.h öövahetused)

Ettevõte pakub

Väikest sõbralikku kollektiivi;
Paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Kui oled rõõmsameelne ja kohusetundlik ning sul on siiras soov töötada
inimestega, siis oled just sina see õige kandidaat valitud ametikohale!

Kandideerimiseks saada oma CV ja sooviavaldus aadressile sales(ät)laulasmaa.ee.

Lisateave: +372 687 0888
Kandideerimise tähtaeg 20.03.2013.

Tööpakkumise number
#300752

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Laulasmaa Spa on eriline koht, kus kaunis loodus ning rohkete võimalustega spaa-, hotelli- ja konverentsikeskus pakuvad parimaid lahendusi tervislikuks puhkuseks, romantikaks, perega koosolemiseks kui ka erinevate ürituste korraldamiseks.

Laulasmaa on populaarne ujumise– ja päevitamisekoht suvel ja ideaalne tervisespordipaik läbi terve aasta. Kaunis maastik, iidne männimets ja mererannik pakuvad koos hea võimaluse jooksmiseks, jalgrattasõiduks, kepikõnniks ja paljudeks muudeks sporditegevusteks.

Laulasmaa Spa asub vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Keila valla suurim tööandja Laulasmaa Spa suurendab oma meeskonda:

Vaata rohkem