Värsked tööpakkumised

Hotelli turvatöötaja & administraatori abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419000

Tööpakkumise number

419000

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega usinat administraatori abi, kes täidaks vajadusel ka turvatöötaja kohustusi:

- Vastuvõtutöötajate assisteerimine, arvutiga töötamise valmisolek
- Klientide juhendamine ja abistamine
- Jooksvate küsimuste lahendamine
- Tagamine, et kõik külastajad järgiksid hotelli sisekorraeeskirju.
- Klientide ja personali üldise turvalisuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
- Abivalmidus, ausus, kindlameelsus ja kohusetundlikkus
- Avatus uuteks väljakutseteks

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimeline palk ja preemiad!
- Arenguvõimalus kiirelt arenevas ettevõttes
- Positiivne ja toetav meeskond!
- Erinevad ettevõttesisesed soodustused
- Paindlik tööaeg

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2016
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2016

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.