Värsked tööpakkumised

Hotelli toateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433998

Tööpakkumise number

433998

Töö kirjeldus

- Väikese hubase hotelli ( 50 tuba ) tubade hoolduskoristus
- Tubade koristamine, tuulutamine, klientide teenindamine jne
- Pesuarvestus
- Tööd fuajees, koridorides, jms
- Infovahetus
- Töökoha, koristustarvikute ja hotellikäru korrashoidmine
- Tööaeg orienteeruvalt 9.30 - 16.00
- Töö graafiku alusel, 4 tööl, 2 vaba

Nõudmised kandidaadile

- oled sõbralik, abivalmis ja positiivse ellusuhtumisega;
- armastad puhtust ja korrektsust;
- oled kiire ja täpne oma tegmistes;
- oled hea meeskonna mängija;
- oskad vajadusel isesesvalt tööd teha ja otsuseid vastu võtta;
- omad head eesti keele oskust
- vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks;
- eelnev töökogemus hotellitöö alal tuleb kasuks;

Ettevõte pakub

- karjääri- ning eneseteostuse võimalusi ettevõttes;
- professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
- kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.
- hotelliga seotud soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016
Brutopalk:
Alates 4 EUR tunnis

Baltic Real Estate Management (BREM) on üks Eesti suurimaid kinnisvarahaldusettevõtteid. Meie teenuste portfellis on avarii- ja puhastusteenused, kinnisvaravahendus, kinnisvarahooldus ja -haldus, samuti pakume oma klientidele õigusabiteenust ning vajadusel vahendame muid kinnisvaraga seotud teenuseid.