Värsked tööpakkumised

Hotelli toateenijad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359159

Tööpakkumise number

359159

Töö kirjeldus

Staffpoint Oü klientideks on erinevad Lapimaa suusakeskused, kes otsivad hooajaks 1.12.2014-30.04.2015 oma meeskonda toateenijaid. Töö sisuks on:

- hotellitubade ja muude ruumide igapäevane koristus
- vajadusel abistamine ka hotelli restoranides hommikusöögil( laudade koristus)

Nõudmised kandidaadile

Oled arvestatav kandidaat kui:

- valdad soome keelt suhtlustasandil, suureks eeliseks ka vene keele oskus
- teenindusvalmidus ja naeratus näol on Su igapäevased kaaslased
- tunned tiimitööd, aga oled julge ka iseseisvalt töötama
- Sa ei karda tööd
- oled eelnevalt töötanud hotellis või muus ettevõttes toateenindajana või koristajana
- oled kohusetundlik ja aus

NB! LÄBIVAATAMISELE KUULUVAD AINULT INGLISE - v.SOOMEKEELSED CV-d. Eestikeelsete cv-de saatnutega ühendust ei võeta.

Ettevõte pakub

- häid töötingimusi
- päevane töö
- Täistööaeg/ osaline tööaeg
- võimalus elada tööandja üürikorteris, üür ca 250 -350 eurot/ kuus.
- palk 10,50 eurot/h

Lisainfo

OOTAME KANDIDEERIMA INGLISE- VÕI SOOMEKEELSET CV-D.

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. november 2014
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2014

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.