Värsked tööpakkumised

Hotelli teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117236

Tööpakkumise number

117236

Töö kirjeldus

Pakume tööd hotelli teenindajatele heatasemelises hotellis Norras.

Nõudmised kandidaadile

Inglise keele oskus suhtlustasandil
positiivne ellusuhtumine
töötahe
täisealine

Transport, majutus ja toitlustus korraldatud tööandja poolt, töö graafiku alusel, leping sõlmitakse Eestis.
Palk(neto) alates 11 300 eek
ületunnid +50%, riigipühad +100%
lisaks palgale transport, majutus ja toitlustamine.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 13100 EEK kuus

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, administraatori, ettekandja, koka, köögiabilise, jt. ametikohtadele.