Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339030

Hotelli puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagada hotelli ruumide puhtus ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

Positiivne ellusuhtumine;
Hoolsus, korrektsus ja puhtuse armastus;
Eelnev kogemus puhastusteeninduses;
Eesti ja vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Kaasaegset töökeskkonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Noort ja arenevat kollektiivi
Õppimis- ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Lisainfo korral palume küsimused saata housekeeping(at)noorusspahotel.com

Tööpakkumise number
#339030

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. mai 2014
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2014

Noorus Spa Hotel on uuesti üles ehitatud 2014 aastal ja asub kuurortlinnas Narva- Jõesuus, otse mere kaldal, ühendades endas kaasaegseid arhitektuurseid lahendusi, laitmatu teenuse ning mugavuse ja hubasuse – ühendades kõik selleks, et saada armastatumaks puhkekohaks.
Hotellis on 114 numbrituba, restoran, lobby baar, konverentsisaalid, veekeskus koos erinevate saunade ja basseinidega, fitness- ja wellness-keskus, lastetuba, bowlingu ja piljardikeskus ja palju muud.

Vaata rohkem