Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123634

Hotelli portjee

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uute töökohtade loomisega kutsub Spa hotell & veekeskus Tervise Paradiis tööle portjee, kelle tööülesandeks on klientide kõrgetasemeline teenindamine hotellis.
Töö kirjeldus:

  • klientide vastuvõtmine ja tervitamine;
  • klientide abistamine pagasi hotelli tuppa toimetamisel;
  • konverentsiruumi ettevalmistamine;
  • jooksvate küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

  • väga hea suhtlemisoskusega;
  • vähemalt keskharidusega;
  • väga hea eesti keele, suhtlustasandil hea soome, inglise ja vene keele oskusega;
  • omab tahet töötada teenindusettevõttes.
Eelnev töökogemus pole vajalik,väljaõpe toimub kohapeal.

Ettevõte pakub

  • stabiilset sissetulekut;
  • huvitavat tööd heas meeskonnas;
  • arenemisvõimalust;
  • ettevõtte soodustusi;
  • tööd graafiku alusel (9.00 - 19.00).

Tööpakkumise number
#123634

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7000 - 7400 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

Tervise Paradiis on 2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud spa-hotell ja veekeskus. Kompleksi kuuluvad 244-kohaline Rohelise Võtme diplomit omav hotell, spa-lõõgastusi ja kuurortravi pakkuv raviosakond, Eesti suurim veepark, ujula, bowling, erinevad restoranid ja baarid.

Vaata rohkem