Värsked tööpakkumised

Hotelli perenaine

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90229

Tööpakkumise number

90229

Töö kirjeldus

  • korraldab toateenijate, koristajate, varustaja ja tehnilise teenistuse tööd
  • tagab vajalike puhastusvahendite olemasolu
  • peab arvestust numbritubade inventari üle
  • tegeleb laomaterjalide vastuvõtmise, hoidmise ja väljastamisega ning peab laoarvestust

Nõudmised kandidaadile

  • omab soovitavalt eelnevat töökogemust antud valdkonnas
  • on aktiivne ja otsustusvõimeline
  • väga hea suhtlemisoskusega, aus, kohusetundlik, täpne, hea pingetaluvusega, orienteeritud meeskonnatööle ja positiivse ellusuhtumisega

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • erinevaid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2007

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis.
Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna, ilusalongi ja taastusravi teenuseid. Hotelli restoran "Grill 89" võimaldab korraga toitlustada 250 inimest.
Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud koos elava muusikaga. Restoran pakub
erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel päevabuffeed ja
a´la carte menüüd.