Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431997

HOTELLI ÖÖPORTJEE/ BUSSIJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hotelli klientide sõbralik, kiire ja korrektne teenindamine
  • Hotelli administraatori aitamine
  • Seminariruumide ettevalmistamine
  • Sõidud B-kategooria väikebussiga

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele valdamine
  • Hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus ja viisakus
  • Soov pakkuda kliendile suurepärast teenust
  • Valmisolek vahetustega tööks, töötamiseks öises vahetuses ja nädalavahetustel
  • B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Arenguvõimalusi
  • Firmasiseseid soodustusi, häid spordivõimalusi
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Paindlikku töögraafikut, töö on sobiv kooli kõrvalt

Tööpakkumise number
#431997

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. august 2016
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2016

Tallinn Viimsi SPA on edukas 2002.aastal avatud turismiettevõte Harjumaal Viimsi poolsaarel, mille põhieesmärgiks on pakkuda nii sise- kui ka välisturistile kvaliteetseid spaateenuseid. Põhiklientuuri moodustavad eestlastest siseturistid ning välismaalastest soomlased, venelased ning põhjamaalased.
Tallinna Viimsi SPA hotellis on klientidel võimalus aktiivselt ja tervislikult puhata ning lõõgastuda. Hotellis on 110 numbrituba, ilu- ja tervisekeskus, spordikeskus, saunakeskus 15 saunaga peredele ning SPA18+ täiskasvanutele.Väikestele külastajatele pakub lusti põnev ja kaasahaarav lastekeskus. Viimasel kahel aastal on lisandunud moodne kino- ja koverentsikeskus Viimsi Kino, inglise pubi Black Rose ning Atlantis H2O Veekeskus.

Vaata rohkem