Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91644

Hotelli juhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Sanatoorium Tervis kutsub tööle hotelli juhataja, kelle tööülesandeks on:

  • hotellile püstitatud eesmärkide täitmise kindlustamine;
  • eelarve- ja tegevusplaani koostamine, kaitsmine ning kinnitatud kujul täitmine;
  • pakutavate teenuste aktiivne edendamine ja pikajaline arendamine;
  • hotelli töö igapäevane korraldamine;
  • hotelli personali juhtimine.
Hotellis on 274 numbrituba ja 5 invatuba.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on kõrgharidusega;
  • valdkonna juhtimiseks vajalike teadmistega;
  • on analüüsivõimeline ja optimeerimisoskusega.

Ettevõte pakub

  • töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalust;
  • mitmekülgset ja vastutusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#91644

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2007

Sanatoorium Tervis on Eesti suurim, juba neljandat aastakümmet Pärnus tegutsev kuurortravi ettevõte.

Vaata rohkem