Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56267

Hotelli ja ööklubi garderoobi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega võtame tööle ööklubi ja hotelli garderoobi teenindajaid.

Ootused kandidaadile

* vanus 19-55 aastat
* soovitatavalt meesterahvas
* EV kodanik
* füüsiliselt heas vormis
* esinduslik välimus
* eesti keele oskus vähemalt keskastme tasemel

Kasuks tuleb:

* inglise, soome ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* vahetustega tööd õhtusel ja öisel ajal
* meeldivat seltskonda
* stabiilset palka
* tööalast arenemisvõimalust

Lisainfo

Töö sobib hästi ka tudengitele.
Soovitatavalt meesterahvastele.

Tööpakkumise number
#56267

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 22 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2005

K Grupp Turvateenused OÜ on 1999 aastal Eesti erakapitalil loodud teenindusettevõte.

Vaata rohkem