HOTELLI HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA. Sobib ka osalise koormusega!

EMERANA OÜ

Tööpakkumise number

591126

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda säravat, andekat ja rõõmsameelset inimest, kellele pakume tööd meie Restoranis FARM hotelli hommikusöögis. Meie kollektiivi astudes saab sinu põhiliseks eesmärgiks pakkuda klientidele parimat võimaliku teenindust. Meie eesmärk on, et sinu südamlik naeratus ja suhtlus koos maitsva toiduga jätab meie külalistele kustumatu mulje ja inimeste soovide kuulamise loomulik anne on sulle omane. Töö eripära hommikusöögis 06:00 - 12:00, Restorani avamine ja ettevalmistamine hommikusöögiks, klientide eest hoolitsemine. Sobib ka osalise tööajaga !

Nõudmised kandidaadile

Soovituslikult eelnev töökogemus ettekandja-teenindajana
Positiivne, rõõmsameelne ja soe inimene
Hea ja avatud suhtleja
eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda.
Stabiilset ja kindlat töökohta.
Korralikku töötasu.
Nooruslikku kollektiivi.
Erialased koolitusi nii teeninduses, roogade kui jookide osas.
Võimalus töötada osalise töökoormusega!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2019
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2019
Soovin kandideerida

EMERANA OÜ

Tallinna vanalinna restoran Farm ja kohvik - pagarikoda Rukis
otsib oma meeldivasse kollektiivi täiendust.
Meeskonda on oodatud inimesed, kes armastavad oma tööd,
soovivad koos ettevõttega areneda ning kelle jaoks on oluline
stabiilsus ja püsiv töökoht.

Vaatan ettevõtte profiili