Värsked tööpakkumised

Hotelli Administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462374

Tööpakkumise number

462374

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma toredasse kollektiivi hea suhtlemisoskusega ja rõõmsameelset vastuvõtu administraatorit, kelle tööülesanneteks on:

- Klientide sisse- ja väljaregistreerimine
- Klientidega viisakas ja sõbralik suhtlemine
- Töö hotelliprogrammiga
- Jooksvate küsimuste lahendamine
- Hotelli teenuste ja toodete müük klientidele

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti ja inglise keele oskus
- Vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
- Sõbralikkus, ausus ja kohusetundlikkus
- Valmisolek vahetustega tööks ja töötamiseks ka öistes vahetustes
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus hotellinduses
- Töö sobib ka üliõpilastele

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka, tulemustasu
- Kindlat ja püsivat töökohta
- Väljaõpe kohapeal
- Arenguvõimalust arenevas ettevõttes
- Abivalmis, positiivne ja sõbralik kollektiiv
- Erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
- Paindlikku töögraafikut ja võimalik töötada ka osalise koormusega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2017
Kuulutus sisestati:
2. märts 2017

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada kuni 260 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.