Hotelli administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566089

Tööpakkumise number

566089

Töö kirjeldus

Pakume tööd väikeses eesti hotellis Austrias, eestlaste kollektiivis.
Töö on hooajaline ja tööd saab hotelli administraator. Töö detsembrist kuni aprillini
Tööülesannete juurde käib ka abistamine restoranis ja baaris

Nõudmised kandidaadile

Peab oskama väga head saksa ja inglise keelt
Võiks olla eelnev töökogemus
Sobib aktiivsele ja heale suhtlejale.
Meeldib abistada kõikides töödes, mis väikesele hotellile omane.
Sobid meie kollektiivi, kui oled hotelli- ja klienditeeninduses varem töötanud ning oskad saksa ja inglise keeles suhelda.

Sind ootab väga huvitav ja vaheldusrikas töö Austria looduskaunis piirkonnas, rahvusvaheline miljöö, sotsiaalsed garantiid. Paketti kuulub majutus ning toitlustamine. Palk kokkuleppel. Avaldusele kindlasti lisada oma palgasoov!

Asukoht:
Austria
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
6. november 2018

Väike ja pidevalt arenev hotell Austria TOP- suusakuurortis Saalbachis! Nagu nimigi ütleb, on tegemist esimese täielikult eesti hotelliga Alpides. Juulikuus avame peale põhjalikke ümberehitustöid, eestlastele kuuluva heatasemelise hotelli. Hotellis on 27 suurt numbrituba, SPA, seminariruum, restoran, baar, pesumaja jpm.Hotell mahutab 60- 85 inimest ja BUFFET restoranis on 75 istekohta. Kogu maja sisustus on täielikult uus. Otsime oma meeskond säravaid, teotahtelisi ja kogemustega töötajaid. Vajame hotelliabilisi ja köögipersonali. Meeskonnaliikmetel on võimalus osaleda uue hotelli käivitamisel ja arendamisel. Esialgu testime uut maja suveperioodil mis algab juulis ja kestab septembrini. Sobivusel järgneb töö talvepreioodil.Talvine hooaeg algab detsembris ja kestab aprillini.Suvisel hooajal on meie klientideks ratturid, matkajad ja perepuhkuse nautijad.