Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #809478

HOST(ESS) restoran ISSEI, Radisson Collection Hotel Tallinn

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

RADISSON COLLECTION HOTEL TALLINN
Kohaliku hõnguga ikooniline hotell linna südames
AVAME APRILLIS 2022

#ERAKORDNE uni. #ERAKORDNE heaolu. #ERAKORDNE söök.

287 tuba, sealhulgas 19 sviiti, 2 restorani - MEKK ning ISSEI.
Kaasaegne konverentsikeskus. Suurepärane lõõgastus- ja spordiala, võimalused nii külalistele kui töötajatele.

Radisson Hotel Group on valitud #4 parim tööandja reisi- ja vabaaja sektoris aastal 2021 (Forbes)

Töö kirjeldus

Esimesena Baltimaades, avas luksuslik RADISSON COLLECTION HOTEL oma uksed Tallinnas mais 2022!

Hotelli 24. korrusel avasime Peruu ja Jaapani hõrgutisi pakkuva Nikkei restorani ISSEI.

Meil on hea meel meie meeskonda erakordseid talente kutsuda!

Ootame oma meeskonda külaliste vastuvõtjaid ehk HOST(ESS)E!

* Oled esimene võõrustaja, kes võtab külalise restorani/baari saabudes vastu ja teed kõik selleks, et nad tunneksid ennast oodatuna

* Oled kursis restorani broneeringute ja meie broneerimissüsteemiga ning erinevate Radissoni lojaalsusprogrammi soodustustega

* Töötad koos kogu restorani meeskonnaga, et iga külaline tunneks ennast igal hetkel erilisena

* Tutvustad meie tooteid ja teenuseid ning viid ellu teenindusfilosoofiaid

* Edastad meie külalistelt saadud tagasiside

* Aitad meeskonnakaaslastel tagada probleemideta ja sõbralikku, professionaalset ja kõrgetasemelist teenindust meie uues ja erakordses restoranis

Restoran ISSEI on sügisperioodil avatud E, T, K, N, P 17.00-00.00 R, L 17.00-02.00

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Ootused kandidaadile

Külaliste teenindamiseks on kindlasti vajalikud

- nii eesti ja inglise keele oskus

- varasem töökogemus teeninduses on soovituslik, vajadusel õpetame oskused Sulle väljaõppeprogrammis.

Töö on vahetustes, vastavalt töögraafikule.

Ettevõte pakub

MEIE VÄÄRTUSPAKKUMINE

Me usume, et erakordsed talendid väärivad ka erakordseid tingimusi. Pakume:

konkurentsivõimelist töötasu

erinevaid lisatasude programme ning soodustusi erinevate partnerite juures (nt EckeröLine, Farwell jne)

soodustusi kõikides Radissoni hotellides üle kogu maailma!

Toetame vaimset tervist. Selleks loome näiteks vaikusetoa, kus mõtteid koguda ja hetk maha võtta.

Toetame sportlikke eluviise. Töötajatele sisustame oma spordisaali, koos selle juurde kuuluva saunaga.

Innustame meisterlikkust. Meil on oma koolitusjuht ja isiklik koolitusklass. Kõik meie töötajad saavad väljaõppe, mille sarnast ei ole külalislahkuse sektoris varem nähtud.

Usume väga igaühe arengusse ja oleme loomas oma hotelli raamatukogu, kus omavahel saab tarkusi jagada nii paberil kui audiokandjal.

Lisaks lugematul hulgal e-koolitusvõimalusi ja regulaarseid meistriklasse, mida viivad läbi oma ala parimad asjatundjad.

Igapäevaülesandeid aitab lisaks täita meistriklassi tasuta toitlustus töötajate restoranis, puhkeala ja erinevad regulaarsed ühisüritused.

Kui oled alles Tallinnasse kolimas, siis soovitame Sulle oma head koostööpartnerit, kes saab aidata majutusvõimaluse leidmisega.

JA meie juures on lõbus!

OLEME ERAKORDSED JA AVAME OMA UKSED KÕIKIDELE TALENTIDELE!

Tööpakkumise number
#809478

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk : 6 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. september 2022
Kuulutus sisestati:
26. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem