Hostess, 25-100 tuh. kr/kuus / хостесс, 25-100 тыс. кр. в месяц

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208764

Tööpakkumise number

208764

Töö kirjeldus

Meie tööks on konsumatsioon (vt. http://www.eurostrip.ee/konsumatsioon) klubides Kreekas.
Sõltuvalt klubist ja lepingust võib tööks olla ka lavashow, mõnes klubis ka privaattantsushow. Täpne töökirjeldus lepitakse alati kokku klubiga sõlmitavas lepingus.
Tööd pakume ka algajatele ja kodakondsuseta isikutele.
Intiimteenused on rangelt välistatud!

Нашей paботой являются консумация (http://www.eurostrip.ee/konsumatsioon) в клубах в Греции.
В зависимости от клуба и от контракта, работой может быть и шоу на сцене, также приватные танцы. Конкретное описание работы в клубе будет согласованно в договорe.
Предлагаем работу и новичкам, также без гражданства.
Paботa строго без интимa!

Nõudmised kandidaadile

• Vanus 18-30,
• meeldiv välimus,
• valmidus klientidega suhtlemiseks (hea käitumine ja inglise keele oskus).

• Bозраст 18-30,
• приятная внешность,
• готовность общаться с клиентами (хорошее поведение и знание английского языка).

Ettevõte pakub

• võimalust teenida 25.000-100.000 EEK kuus;
• soovi korral väljaõpet erootilise tantsu koolis, kus saab õppida postitantsu (pole dance), sületantsu (lap dance) ja konsumatsioonitehnikat;
• majutust ja mõlema suuna pileteid;
• 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga, majutusega ja reisimisega seotud küsimustes.

• возможность зарабатывать 25.000-100.000 EEK в месяц;
• при желании, oбучение в школе эротического танца, где можно научиться танцу на пилоне (pole dance), лепданс (lap dance) и технику консумации;
• проживание и билеты в обе стороны;
• 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой, проживание и поездки.

Lisainfo

NB! Kui tööpakkumine huvitab siis on vaja saata fotod (täispikkuses ja portree), pikkus, kaal, vanus, kodakondsus ja kontakandmed (ees- ja perekonnanimi, tel. number, e-post) e-postiga - e-posti aadressi vaata meie kodulehelt http://www.eurostrip.ee

NB! Если предложение интересует нaдо отправить фотографии (полныи рост и портрет), рост, вес, возраст, гражданство и контактные данные (имя, фамилия, номер телефона, емаил) нa емаил - посмотри наш е-адрес на саите http://www.eurostrip.ee

Eurostrip Agentuur on sallimatu inimkaubanduse, sunnitöö, prostitutsiooni vahendamise ja prostitutsioonile kallutamise suhtes. Eurostrip Agentuur hoiatab: Ilma lepinguta, kahtlaste vahendajate kaudu ja tundmatute tööandjate juurde välismaale tööle sõitmine võib olla ohtlik! Kahtluste korral ja nõu küsimiseks soovitame pöörduda Eurostrip agentuuri poole.

Агенство Eurostrip выступает против торговли людьми в целях сексуальной эксплуатации, принудительного труда, посредничества в проституции и склонения к занятию проституцией. Агенство Eurostrip предупреждает всех желающих работать заграницей: ехать работать без контракта, через ненадёжных посредников, а также к неизвестным работодателям может быть опасным! В случае подозрения и за советом, мы рекомендуем обращаться в агенство Eurostrip.

Asukoht:
Kreeka
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 25000 kuni 100000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
neto, lõplik palk sõltub töötulemustest

Eesti agentuur-impressaario tantsijatele ja hostessidele.
Lepingud parimate Euroopa klubidega.
Erootilise tantsu kool Tallinnas.
Agentuur Eurostrip töötab maailmakuulsate klubidega nagu Pink Paradise (Paris, France), Alcatraz (Helsinki, Finland), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), jne.

Эстонское aгентство-импресарио для танцовщиц и хостесс.
Контракты с лучшими клубами Европы.
Школа эротического танцa.
Агентство Eurostrip работает с известными по всему миру клубами как Pink Paradise (Paris, France), Alcatraz (Helsinki, Finland), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), и т.д.