Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54989

Hostess - 2 (Monaco, Monte Carlo)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vastamine telefonikõnedele, broneeringud
  • külaliste abistamine reisideks valmistumisel
  • laudade katmine, toidu serveerimine
  • külaliste teenindamine lennureisil jm

Ootused kandidaadile

  • vanust soov. 20 - 26 eluaastat (kuid ei ole määrav)
  • tahe omandada uusi oskusi
  • aktiivne iseloom
  • võime mõelda loovalt ja iseseisvalt ning neid oskusi praktikas rakendada
  • valmisolek lennureisideks (Euroopa, USA)
  • üle keskmise inglise keele oskus
  • mõningane teenindus- ja assisteerimiskogemus on plussiks, kuid mitte eeliseks!

Kandideerimisel arvestatakse vaid fotoga CV-d !!

  • suurepärast võimalust tutvuda Euroopa kõrgklassi teenindusega
  • kordumatut šanssi töötada rahvusvahelises keskkonnas
  • eksklusiivset vormiriietust
  • palju reisimist
  • huvitavat tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Hostess`ide hoolealusteks on paljud tuntud ärimehed, poliitikud ja kuninglikud perekonnaliikmed.

Töö toimub kahes vahetuses kell 09 - 24:00ni; vahetuste pikkus on 7,5 tundi. Nädalas on ette nähtud vähemalt 1 vaba päev.

Lepingu pikkus on 6 kuud; poolte sobivusel pikendamise võimalus.

Esimene vestlusvoor toimub Tallinnas; edasipääsenutest valitakse kaks kandidaati ning viiakse nad tööandja kulul 2 päevaks Monacosse, tutvuma tööandjaga.

Tööpakkumise number
#54989