Värsked tööpakkumised

Hosteli administraator öisesse vahetusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211287

Tööpakkumise number

211287

Töö kirjeldus

Hosteli administraatori ülesanneteks on:
- klientide vastuvõtmine,
- teavitamine ja abistamine,
- kohtade broneerimine,
- hostelikülastajate sisse- ja väljaregistreerimine ja sellekohase arvestuse pidamine,
- telefoni teel esitatud küsimustele vastamine ja broneeringute tegemine,
- külaliste lahkumisel arve esitamine (oskus erinevate maksevahenditega arveldamiseks).

Nõudmised kandidaadile

Väga oluline on hea suhtlemisoskus, võõrkeelte oskus (eesti, inglise ja vene) ja positiivne ellusuhtumine.
Võimalus töötada öises vahetuses.

Ettevõte pakub

avarat suhtlemisvõimalust
huvitavat tööd
sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Töö on vahetustega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2010
Kuulutus sisestati:
4. november 2010

Vaid mõne sammu kaugusel Raekoja platsist, Tallinna kõige populaarsemate klubide ja baaride läheduses, lausa keset Vanalinna, paikneb Tallinna hostel Vana Tom