Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177216

Horeca segmendi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte poolt turustavate toodete tutvustamine ja aktiivne müük HoReCa segmendi klientidele Pärnu ja Lääne-Eesti (s.h.Saaremaa, Hiiumaa) piirkonnas
  • Regiooni müügiürituste ja müügikampaaniate läbiviimine
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • Kliendiläbirääkimiste pidamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt toiduainekaupade või jookide valdkonnas)
  • Hea eesti, vene ja soovitavalt inglise keele oskus suhtlustasemel
  • Väga hea läbirääkimiste ja planeerimise oskus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus
  • Pingetaluvus ning valmidus intensiivseks meeskonnatööks
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine

  • Huvitavat, mitmekülgset ja arendavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Professionaalset meeskonda ning tulemustele väärilist tasu
  • Kaasaegseid töövahendeid (s.h. ametiauto)
  • Karjääri- ning koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#177216