Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242461

HORECA MÜÜGISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidega suhete loomine ja arendamine;
Klientide kaubavarude ja ostude jälgimine;
Omandatud toodangu kvaliteedi kontrolli teostamine;
Osalemine müügikampaaniate korraldamises;
Klientide nõustamine;
Tellimuste vastuvõtmine ja edastamine;
Klientidega lepingute sõlmimine.

Ootused kandidaadile

Suhtlemisoskus eesti ja vene keeles;
Distsiplineeritus ja iseseisvus;
Otsustus- ning vastutusvõime;
Esinemis- ja veenmisoskus;
Taktitunne;
Kohusetundlikkus;
Koostöö- ja suhtlemisvalmidus;
Initsiatiivikus ja loomingulisus;
Täpsus, korrektsus ja ausus;
Hea eneseväljendus- ja kuulamisoskus;
B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Arengu- ja karjäärivõimalusi;
Konkurentsivõimelist palka;
Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas, loomingulises ja ambitsioonikas ettevõttes;
Ametiautot.

Tööpakkumise number
#242461

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. november 2011
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2011

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade distributsiooni- ja logistikakontserne. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Vaata rohkem