Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436641

HoReCa müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd särasilmsele müügijuhile, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • HoReCa klientide kaardistamine ja vajaduste väljaselgitamine
  • Aktiivne kliendisuhte loomine, arendamine ja hoidmine
  • Klientide vajadustest lähtuva tooteportfelli koostamine ja haldamine
  • Vastavalt püstitatud eesmärgile tulemuste saavutamine HoReCa sektoris

Ootused kandidaadile

  • Varasem müügitöö kogemus
  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • Valmisolek iseseisvaks tööks
  • Aktiivsus, positiivsus ja tulemustele orienteeritus
  • Arvutiga töötamise oskus
  • Väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • B-kat juhilubade olemasolu

Toetavat ning sõbralikku meeskonda, stabiilset ja pikaajalist tööd arenevas ettevõttes ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Palume CV-le ja motivatsioonikirjale lisada ka oma palgasoovi.

Tööpakkumise number
#436641

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.

Vaata rohkem