Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #616949

Horeca müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 5. september 2019
Kuulutus aegub: 4. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on juhtida ja inspireerida müügimeeskonda ning luua ja hoida kliendisuhteid, et Balbiino müügiplaanid saaksid tulemuslikult täidetud ning vastutada müügiinventari eest..

Ootused kandidaadile

Sinult ootame edukat meeskonna- ja müügijuhtimise kogemust, Horeca valdkonna tundmist, ettevõtte toodete jõulist müügikasvu, eesti keelele lisaks ka vene ja inglise keele valdamist, MS Office kasutusoskust ning juhilubade olemasolu.

Meil on üliägedad tooted ja sõbralikud ning toetavad töökaaslased. Lisaks on Sind ootamas ametiauto, ettevõttesisesed soodustused ja soodustingimustel sportimisvõimalused.

Tööpakkumise number
#616949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
5. september 2019

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.

Vaata rohkem