Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297344

HoReCa Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • kliendibaasi laiendamine HoReCa sektoris;
  • klientide igapäevane teenindamine;
  • tekkinud probleemide lahendamine;
  • aruandluse koostamine ja juhile edastamine;
  • järjepidev infovahetus juhiga.

Ootused kandidaadile

  • keskeri- või kõrgharidus;
  • varasem aktiivse müügitöö kogemus, soovitavalt HoReCa sektoris;
  • väga hea suhtlemisoskus;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • eelise annab HoReCa sektori tundmine;
  • B kategooria juhiload.

Sa oled sobiv kandidaat, kui oled oma töös aktiivne ja orienteeritud müügitulemuste saavutamisele. Sul on võime luua kliendiga kiiresti usalduslikud suhted. Sul on oskus kuulata kliendi soove ja vajadusi ning Sa suudad leida koostöövõimalusi ja oskad pidada läbirääkimisi.

Väga põnevat väljakutset rahvusvahelises ja arenevas ettevõttes. Töötasu koosneb fikseeritud põhipalgast ja tulemustasust.

Lisainfo

Palume CV ja motivatsioonikirja koos töötasu sooviga esitada inglise keeles.

Tööpakkumise number
#297344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2013

Arkogren OÜ on hulgikaubandusettevõte, mis impordib ja turustab erinevate kaubamärkide lauanõusid ning majapidamistarbeid Eestis. Ettevõttel on ainuesindusõigus enam kui 20 rahvusvahelisele brändile.

Ettevõte asutati 1994. aasta septembris ning on sellest ajast alates kasvanud üheks juhtivaks hulgimüügifirmaks oma valdkonnas. Eelmise aasta käive oli 1,4 miljonit eurot.

www.arkogren.ee

Vaata rohkem