https://www.cvkeskus.ee/55991

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55991

HoReCa müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jahutatud ja külmutatud toidukaupade müügi edendamine, kliendisuhete loomine, töö olemasolevate klientidega, müügiprotsessi korraldamine Tallinnas ja Harjumaal.


Ootused kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt sarnaste toodete vallas HoReCa sektoris), vene keele oskus, organiseerimisvõime ja piisav teotahe.


Ettevõte pakub

Tulemuslikkusele orienteeritud töötasu ja huvitavat tööd kaasaegses keskkonnas.


Tööpakkumise number
#55991
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
HoReCa müügiesindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!